מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה
עו''ד ערן אורבך
שותף בזילברבוים אורבך הרפז - ZOH

עורך הדין ערן אורבך הוא שותף מייסד במשרד, מוביל תחום הנדל"ן במשרד ובעל ידע וניסיון בליווי וייצוג יזמים וחברות בעסקאות נדל"ן גדולות ומורכבות בארץ, בעסקאות השקעה ופיתוח נדל"ן בחו"ל (בדגש על רוסיה) בהיקפים עצומים ובייצוג בתיקי ליטיגציה גדולים ומורכבים בתחומי הנדל"ן והחברות.

עורך הדין אורבך מייצג ומלווה את לקוחות המשרד בכל שלבי עסקאות הנדל"ן השונות. החל מהשלבים המקדמיים של הפרויקט/העסקה הכוללים עריכת בדיקות נאותות, בניית העסקה, ורכישת הקרקע, המשך בליווי שלבי התכנון והרישוי של הפרוייקט, וכלה בליווי הקמת הפרוייקט ובעריכת כל מערכת ההסכמים הנדרשת עם כלל הגורמים הרלוונטיים ובכללם, הסכמי יועצים, קבלנים, שיווק, מכר, מימון ועוד.

לעורך הדין אורבך התמחות ייחודית בייצוג ובליווי קבוצות רכישה, לרבות קבוצות רכישה מהגדולות בישראל. זאת, הן מבחינת כמות החברים בקבוצות הנ"ל (המונות לעיתים מאות חברים) והן מבחינת שווי הפרוייקטים שהוקמו על ידן, המגיעים להיקפים של מיליארדי ₪, על המורכבות הרבה הנובעת מכך, הן בהיבטים המשפטיים והן בהיבטים העסקיים, המימוניים והניהוליים.

 לעורך הדין אורבך התמחות ייחודית אף בליווי עסקאות השקעה ופיתוח נדל"ן בחו"ל. ניסיונו של עורך דין אורבך בליווי העסקאות הנ"ל בחו"ל כלל וכולל ליווי עסקאות ענק. זאת, הן מבחינת שטחי הקרקע נשוא העסקאות הכוללים לעיתים אלפי דונמים, הן מבחינת הגודל וההיקף של הפרוייקטים המוקמים או העתידים להיות מוקמים עליהם והן מבחינת ההיקפים הכספיים הכרוכים בכך. מטבע הדברים, הטיפול בעסקאות הללו כולל גם את ניהול הקשר המקצועי עם משרדי עורכי הדין המקומיים בחו"ל, עם הלקוח ויועציו המקצועיים השונים, ומתבטא בפועל בהיותו של עורך הדין אורבך חבר בצוות המצומצם המוביל את העסקה מטעם הלקוח.

אגב כך, רקם עורך הדין אורבך לאורך השנים רשת קשרים ענפה עם גורמים שונים בחו"ל, הכוללת קשרי עבודה שוטפים עם משרדי עורכי דין בחו"ל ונגישות רבה למשרדי רואי חשבון מובילים ולגופים פיננסיים ורגולטוריים שונים שם.  

בנוסף, לעורך הדין אורבך ניסיון ומומחיות בייצוג ובניהול תיקי ליטיגציה בתחומי הנדל"ן, כולל ייעוץ בסכסוכים ובסכסוכים פוטנציאליים בשלבים הקודמים להתדיינות בפני הערכאות השונות במטרה למנוע אותה או להיערך לקראתה באופן מיטבי. זאת, במיוחד, בכל הנוגע ליחסי מזמין-קבלן. הן בייצוג יזמים והן בייצוג קבלנים.

 

תחומי עיסוק: נדל"ן, ליטיגציה אזרחית-מסחרית

השכלה: בוגר תואר ראשון במשפטים (LL.B), האוניברסיטה העברית בירושלים (1999)

הסמכה: חבר בלשכת עורכי הדין בישראל (2000)

דוא"ל: eran@zoh.co.il

טלפון: 03-6072225

פקס: 03-6072250